apple storeapple store

Private Room for rent

מחיר/חודש

$
1000

תיאור

Room for rent with shared bathroom. Utilities $150 monthly includes, WiFi, water, electricity 9 4 sevenzerosix 29sixone. A total of $1150 monthly (utilities paid separately). Asking security and first month for move in. Call or text anytime

סוג הבניין:

בניין דירות (1-10 יחידות)

מסופק:

כן

דמי כניסה:

2000

עלות שירותים:

150

משק בית

גיל משק הבית:

18 - 60

אנשים במשק הבית:

2

אני קם/לך לישון:

6:00-8:00 / 22:00 - 00:00

מעשן:

רק מבחוץ

לוח זמנים לעבודה:

מקצועי (9-5)

העדפות שותפים לדירה

גיל:

18 - 100

עישון:

רק מבחוץ

Chris

Chris,  35

Chris