apple storeapple store

Private Room for rent

Preu/mes

$
1000

Descripció

Room for rent with shared bathroom. Utilities $150 monthly includes, WiFi, water, electricity 9 4 sevenzerosix 29sixone. A total of $1150 monthly (utilities paid separately). Asking security and first month for move in. Call or text anytime

Tipus d'edifici:

Edifici d'apartaments (1-10 unitats)

Moblat:

Tarifa de desplaçament:

2000

Cost dels serveis públics:

150

Llar

Edat de la llar:

18 - 60

Persones a la llar:

2

Aixeca't/Ves-te'n al llit:

6AM - 8AM / 10PM - 12AM

Fumador:

Només a l'exterior

Horari de treball:

Professional (9-5)

Preferència de company de pis

Edat:

18 - 100

Fumar:

Només a l'exterior

Chris

Chris,  35

Chris